biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Wyjazd jest idealny dla wszystkich, którzy chcą połączyć zwiedzanie i odpoczynek.
 • zwiedzimy Rzym i Pompeje.
 • wakacje spędzimy na Sycylii ciesząc się słońcem i morzem
 • będzie też czas na zwiedzanie tego ciekawego obszaru, na którym zachowały się pozostałości wielu dawnych cywilizacji.
 • Sycylia nazywana jest Perełką Morza Śródziemnego – warto uwzględnić ją na mapie swoich podróży.

  WŁOCHY - SYCYLIA
  Wypoczynek i zwiedzanie: Rzym, Pompeje, Gardaland.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 13-15, 16-18 lat
  CENA OD: 2099.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  Wyjazd jest idealny dla wszystkich, którzy chcą połączyć zwiedzanie i odpoczynek.
 • zwiedzimy Rzym i Pompeje.
 • wakacje spędzimy na Sycylii ciesząc się słońcem i morzem
 • będzie też czas na zwiedzanie tego ciekawego obszaru, na którym zachowały się pozostałości wielu dawnych cywilizacji.
 • Sycylia nazywana jest Perełką Morza Śródziemnego – warto uwzględnić ją na mapie swoich podróży.
  WŁOCHY - SYCYLIA
  Wypoczynek i zwiedzanie: Rzym, Pompeje, Gardaland.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 13-15, 16-18 lat
  CENA OD: 2099.00 PLN

  WŁOCHY: SYCYLIA – GIARDINI NAXOS

  Giardini Naxos to jedna z najstarszych miejscowości na Sycylii. Sama Sycylia w dawnych czasach była najważniejszym krajem świata antycznego. Obecnie perełka Morza Śródziemnego, na której góruje majestatyczna Etna – największy czynny wulkan Starego Kontynentu. Miejsce „gdzie morze zlewa się z niebem” ze wspaniałymi, piaszczystymi plażami i urozmaiconą linią brzegową, gdzie ciepła woda pozwala na kąpiele morskie od wiosny do późnej jesieni.
     WIOSKA TURYSTYCZNA VILLAGIO ALCANTARA***

  Kompleks hotelowy położony na wschodniej stronie wyspy, wśród zieleni drzew cytrusowych w Giardini Naxos, u stóp Taorminy, ok. 750 m od plaży (żwirkowa) i 2,5 km od pięknej piaszczystej plaży miejskiej. Ośrodek to zespół murowanych 2 piętrowych budynków. Zakwaterowanie w 3, 4-osobowych pokojach (możliwe łóżka piętrowe) lub w 4,5osobowych apartamentach, wszystkie z łazienkami i klimatyzacją. Na terenie obiektu bogate zaplecze rekreacyjne: 2 baseny, kort tenisowy, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw, restauracja, bar, sala TV. Ośrodek oferuje całodzienną animację dla dzieci i młodzieży.

  WYŻYWIENIE
  Na Sycylii – 3 posiłki dziennie: wzmocnione śniadanie (pieczywo, sery, szynka, pomidory, jajka, dżem, mleko, płatki, herbata, kawa), lunch – podawane są na zmianę: pizza, hot dog, sandwicze z wędliną i żółtym serem; obiadokolacja w formie ciepłego dwudaniowego posiłku (kuchnia włoska), do obiadokolacji napoje dodatkowo płatne. Pierwszym posiłkiem na Sycylii jest lunch w dniu przyjazdu, ostatnim – lunch w dniu wyjazdu. Suchy prowiant na drogę powrotną.
  Obiadokolacja i śniadanie w Brnie oraz Rzymie.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  PROGRAM


  1 dzień – Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do Czech. Obiadokolacja i nocleg w Czechach.
  2 dzień  Po śniadaniu przejazd do Wiednia, zwiedzanie z przewodnikiem: reprezentacyjna aleja Ring, pałac władców Austrii Hofburg, malownicze uliczki starego Wiednia, neogotycki Ratusz, dom Mozarta, Katedra św. Szczepana. Przejazd metrem do Schonbrunn letniej rezydencji Habsburgów. Spacer po zespole pałacowym (dla chętnych wejście do pałacu cena biletu we własnym zakresie około 12 EUR). Możliwość zakupienia ciepłego posiłku (płatne we własnym zakresie ok. 5-10 EUR, nieobowiązkowo). Nocny przejazd do Rzymu.
  3 dzień Śniadanie w formie piknikowej. Zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem: Plac i Bazylika św. Piotra w Watykanie, Zamek Anioła, Piazza Navona i Fontanna 4 Rzek, Panteon, Fontanna di Trevi, Plac Wenecki i Kapitol, Forum Romanum, Koloseum. Zakwaterowanie w okolicach Rzymu, obiadokolacja i nocleg.
  4 dzień
  Po śniadaniu wyjazd w stronę Sycylii, po drodze odwiedzimy Pompeje ruiny starożytnego miasta zniszczonego w trakcie wybuchu Wezuwiusza w 79 r n.e.. Możliwość zakupienia ciepłego posiłku (płatne we własnym zakresie ok. 8-12 EUR, nieobowiązkowo). Przejazd nocny na Sycylię.
  5
  dzień Śniadanie w formie piknikowej. Dojazd do hotelu, zakwaterowanie. Pierwsze świadczenie – lunch w hotelu. Początek realizacji programu.
  5 10 dzieńWypoczynek, plażowanie, kąpiele w morzu, animacje na plaży, rozgrywki sportowe, wycieczka do Taorminy: zwiedzanie teatru grecko-rzymskiego dla chętnych (bilet około 10 EUR), spacer główną ulicą miasta od Bramy Messyńskiej do Bramy Katańskiej, Katedra św. Mikołaja, Palazzo Corvaja, taras widokowy i Wieża Zegarowa na Placu IX Kwietnia. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.
  10 dzień Śniadanie, wykwaterowanie, lunch-basket + zabranie prowiantu, wyjazd w godzinach popołudniowych. Nocny przejazd w kierunku jeziora Garda we Włoszech.
  11 dzień
  Dojazd do Gardalandu. Wspaniała zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki GARDALAND największą z atrakcji parku jest odwrócona kolejka górska Blue Tornado. W najszybszym momencie rozwija ona prędkość 80 km/h,  (bilet dodatkowo płatny  około 25-27 EUR). Możliwość zakupienia ciepłego posiłku (płatne we własnym zakresie ok. 5-10 EUR, nieobowiązkowo). W godzinach wieczornych wyjazd do Polski, przejazd przez Austrię i Czechy.
  12 dzień
  Przyjazd do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE  cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów:

  Etna + Katania – 30 EUR
  Należy zabrać ze sobą ciepłą odzież oraz wygodne buty. Po śniadaniu przejazd autokarem do Katanii: najważniejsze miasto wschodniego wybrzeża Sycylii. Odwiedzimy: Piazza Duomo z Katedrą św. Agaty oraz fontanną słonia, Castello Ursino twierdza obronna z XII wieku, ruiny teatru greckiego i rzymskiego amfiteatru. Zakupy na Via Etnea największej handlowej ulicy miasta oraz przejście przez miejscowy targ rybny, owocowo-warzywny i odzieżowy. Następnie przejazd autokarem na wysokość 1915 m, spacer na wysokość ok. 2100 m do punktu widokowego oraz przejście do pomniejszych kraterów o nazwie Sylwestry powstałych w wyniku erupcji wulkanu w 2001 roku.
  Syrakuzy – 30 EUR
  Niegdyś najpotężniejsze miasto w Europie założone przez Greków w VIII w. p.n.e. – to jedno z bardziej urokliwych miejsc na Sycylii. Odwiedzimy Teatr Grecki z V w p.n.e., oryginalne ogrody wśród skał dawnych kamieniołomów wraz z pobliską grotą, którą malarz Caravaggio nazwał Uchem Dionizosa (niespotykane efekty akustyczne). Zobaczymy też katedrę, która za barokową fasadą kryje antyczną świątynię z V w p.n.e. oraz pobliskie fontanny Ciane i Aretusy.

  Ważne informacje:
  wskazane jest zabranie kremów z filtrami UV, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, nieprzewiewnego okrycia oraz wygodnego obuwia.
  sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników 100 EUR.
  uczestnik jest zobowiązany do posiadania dokumentu tożsamości: paszport, dowód osobisty, dowód tymczasowy ważny min. pół roku od daty powrotu z imprezy.
  możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych na miejscu.

  TRANSPORT

  Wyjazdy według rozkładu przypisanego do turnusu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu w wypadku małej liczby uczestników z danego miasta. Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Na odcinkach dojazdowych możliwy jest transport zastępczy np. mikrobus, PKP, samochód osobowy zawsze pod opieką wychowawców. Prosimy o sprawdzenie miejsca i aktualnej godziny zbiórki na 2 dni przed wyjazdem na www.obozy.pl. Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  -
  Częstochowa, 60.00 zł.
  -
  Gdańsk, 160.00 zł.
  -
  Katowice, 0.00 zł.
  -
  Kielce, 0.00 zł.
  -
  Kraków, 0.00 zł.
  -
  Lublin, 100.00 zł.
  -
  Łódź, 100.00 zł.
  -
  Piotrków Tryb., 80.00 zł.
  -
  Radom, 80.00 zł.
  -
  Rzeszów, 100.00 zł.
  -
  Tarnów, 80.00 zł.
  -
  Toruń, 160.00 zł.
  -
  Warszawa, 100.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WSMW/17 2099.00 PLN 2017-07-13 - 2017-07-24 [ zakończona ]
  Promocja na Dzień Dziecka.
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd komfortowym autokarem, przejazdy antenowe za dopłatą – patrz rozkład jazdy.
  • Zakwaterowanie – 5 noclegów w hotelu na Sycylii, 2 noclegi tranzytowe ze śniadaniem i obiadokolacją w hotelu**/*** jeden w okolicach Brna, drugi w okolicach Rzymu.
  • Wyżywienie: na Sycylii 3 posiłki dziennie: wzmocnione śniadanie (pieczywo, sery, szynka, pomidory, jajka, dżem, mleko, płatki, herbata, kawa); lunch - podawane są na zmianę: pizza, hot dog, sandwicze z wędliną i żółtym serem; obiadokolacja w formie ciepłego dwudaniowego posiłku (kuchnia włoska), do obiadokolacji napoje dodatkowo płatne. Pierwszym posiłkiem na Sycylii jest lunch w dniu przyjazdu, ostatnim – lunch w dniu wyjazdy. Suchy prowiant na drogę powrotną.
  Obiadokolacja i śniadanie w Brnie oraz Rzymie.
  • Ubezpieczenie AXA: KL (do 10000 EUR), NNW (do 2000 EUR), bagaż (do 200 EUR).
  • Opiekęopiekę wykwalifikowanej kadry, ratownika, miejscowej opieki medycznej.
  • Program pobytu wg oferty.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 82 zł.
  • Obowiązkowej opłaty za przewodnika i przejazd komunikacją miejską po Wiedniu, przewodnika i słuchawki w Pompejach, przejazd środkami komunikacji miejskiej, przewodnika i słuchawki w Rzymie, za bilet wstępu do Parku Gardaland – 68 EUR.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnym, biletami wstępu do zwiedzanych obiektów i napojami do posiłków – 100 EUR.
  • Opłaty klimatycznej w ośrodku na Sycylii – 3,50 EUR/os.
  • Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (min. 30 uczestników), orientacyjne ceny: Syrakuzy (30 EUR), Etna + Katania (30 EUR).
  • Wskazane jest zabranie kremów z filtrami UV, nakryć głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, nieprzewiewnego okrycia i obuwia sportowego na wycieczkę na Etnę.
  • Uczestnik jest zobowiązany do posiadania dokumentu tożsamości: paszport, dowód osobisty.


  WŁOCHY - SYCYLIA WIEK UCZESTNIKÓW: 13-15, 16-18 lat
  Wypoczynek i zwiedzanie: Rzym, Pompeje, Gardaland. CENA OD: 2099.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  PROGRAM


  1 dzień – Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do Czech. Obiadokolacja i nocleg w Czechach.
  2 dzień  Po śniadaniu przejazd do Wiednia, zwiedzanie z przewodnikiem: reprezentacyjna aleja Ring, pałac władców Austrii Hofburg, malownicze uliczki starego Wiednia, neogotycki Ratusz, dom Mozarta, Katedra św. Szczepana. Przejazd metrem do Schonbrunn letniej rezydencji Habsburgów. Spacer po zespole pałacowym (dla chętnych wejście do pałacu cena biletu we własnym zakresie około 12 EUR). Możliwość zakupienia ciepłego posiłku (płatne we własnym zakresie ok. 5-10 EUR, nieobowiązkowo). Nocny przejazd do Rzymu.
  3 dzień Śniadanie w formie piknikowej. Zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem: Plac i Bazylika św. Piotra w Watykanie, Zamek Anioła, Piazza Navona i Fontanna 4 Rzek, Panteon, Fontanna di Trevi, Plac Wenecki i Kapitol, Forum Romanum, Koloseum. Zakwaterowanie w okolicach Rzymu, obiadokolacja i nocleg.
  4 dzień
  Po śniadaniu wyjazd w stronę Sycylii, po drodze odwiedzimy Pompeje ruiny starożytnego miasta zniszczonego w trakcie wybuchu Wezuwiusza w 79 r n.e.. Możliwość zakupienia ciepłego posiłku (płatne we własnym zakresie ok. 8-12 EUR, nieobowiązkowo). Przejazd nocny na Sycylię.
  5
  dzień Śniadanie w formie piknikowej. Dojazd do hotelu, zakwaterowanie. Pierwsze świadczenie – lunch w hotelu. Początek realizacji programu.
  5 10 dzieńWypoczynek, plażowanie, kąpiele w morzu, animacje na plaży, rozgrywki sportowe, wycieczka do Taorminy: zwiedzanie teatru grecko-rzymskiego dla chętnych (bilet około 10 EUR), spacer główną ulicą miasta od Bramy Messyńskiej do Bramy Katańskiej, Katedra św. Mikołaja, Palazzo Corvaja, taras widokowy i Wieża Zegarowa na Placu IX Kwietnia. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.
  10 dzień Śniadanie, wykwaterowanie, lunch-basket + zabranie prowiantu, wyjazd w godzinach popołudniowych. Nocny przejazd w kierunku jeziora Garda we Włoszech.
  11 dzień
  Dojazd do Gardalandu. Wspaniała zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki GARDALAND największą z atrakcji parku jest odwrócona kolejka górska Blue Tornado. W najszybszym momencie rozwija ona prędkość 80 km/h,  (bilet dodatkowo płatny  około 25-27 EUR). Możliwość zakupienia ciepłego posiłku (płatne we własnym zakresie ok. 5-10 EUR, nieobowiązkowo). W godzinach wieczornych wyjazd do Polski, przejazd przez Austrię i Czechy.
  12 dzień
  Przyjazd do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE  cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów:

  Etna + Katania – 30 EUR
  Należy zabrać ze sobą ciepłą odzież oraz wygodne buty. Po śniadaniu przejazd autokarem do Katanii: najważniejsze miasto wschodniego wybrzeża Sycylii. Odwiedzimy: Piazza Duomo z Katedrą św. Agaty oraz fontanną słonia, Castello Ursino twierdza obronna z XII wieku, ruiny teatru greckiego i rzymskiego amfiteatru. Zakupy na Via Etnea największej handlowej ulicy miasta oraz przejście przez miejscowy targ rybny, owocowo-warzywny i odzieżowy. Następnie przejazd autokarem na wysokość 1915 m, spacer na wysokość ok. 2100 m do punktu widokowego oraz przejście do pomniejszych kraterów o nazwie Sylwestry powstałych w wyniku erupcji wulkanu w 2001 roku.
  Syrakuzy – 30 EUR
  Niegdyś najpotężniejsze miasto w Europie założone przez Greków w VIII w. p.n.e. – to jedno z bardziej urokliwych miejsc na Sycylii. Odwiedzimy Teatr Grecki z V w p.n.e., oryginalne ogrody wśród skał dawnych kamieniołomów wraz z pobliską grotą, którą malarz Caravaggio nazwał Uchem Dionizosa (niespotykane efekty akustyczne). Zobaczymy też katedrę, która za barokową fasadą kryje antyczną świątynię z V w p.n.e. oraz pobliskie fontanny Ciane i Aretusy.

  Ważne informacje:
  wskazane jest zabranie kremów z filtrami UV, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, nieprzewiewnego okrycia oraz wygodnego obuwia.
  sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników 100 EUR.
  uczestnik jest zobowiązany do posiadania dokumentu tożsamości: paszport, dowód osobisty, dowód tymczasowy ważny min. pół roku od daty powrotu z imprezy.
  możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych na miejscu.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WSMW/17 2099.00 PLN 2017-07-13 - 2017-07-24 [ zakończona ]
  Promocja na Dzień Dziecka.
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd komfortowym autokarem, przejazdy antenowe za dopłatą – patrz rozkład jazdy.
  • Zakwaterowanie – 5 noclegów w hotelu na Sycylii, 2 noclegi tranzytowe ze śniadaniem i obiadokolacją w hotelu**/*** jeden w okolicach Brna, drugi w okolicach Rzymu.
  • Wyżywienie: na Sycylii 3 posiłki dziennie: wzmocnione śniadanie (pieczywo, sery, szynka, pomidory, jajka, dżem, mleko, płatki, herbata, kawa); lunch - podawane są na zmianę: pizza, hot dog, sandwicze z wędliną i żółtym serem; obiadokolacja w formie ciepłego dwudaniowego posiłku (kuchnia włoska), do obiadokolacji napoje dodatkowo płatne. Pierwszym posiłkiem na Sycylii jest lunch w dniu przyjazdu, ostatnim – lunch w dniu wyjazdy. Suchy prowiant na drogę powrotną.
  Obiadokolacja i śniadanie w Brnie oraz Rzymie.
  • Ubezpieczenie AXA: KL (do 10000 EUR), NNW (do 2000 EUR), bagaż (do 200 EUR).
  • Opiekęopiekę wykwalifikowanej kadry, ratownika, miejscowej opieki medycznej.
  • Program pobytu wg oferty.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 82 zł.
  • Obowiązkowej opłaty za przewodnika i przejazd komunikacją miejską po Wiedniu, przewodnika i słuchawki w Pompejach, przejazd środkami komunikacji miejskiej, przewodnika i słuchawki w Rzymie, za bilet wstępu do Parku Gardaland – 68 EUR.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnym, biletami wstępu do zwiedzanych obiektów i napojami do posiłków – 100 EUR.
  • Opłaty klimatycznej w ośrodku na Sycylii – 3,50 EUR/os.
  • Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (min. 30 uczestników), orientacyjne ceny: Syrakuzy (30 EUR), Etna + Katania (30 EUR).
  • Wskazane jest zabranie kremów z filtrami UV, nakryć głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, nieprzewiewnego okrycia i obuwia sportowego na wycieczkę na Etnę.
  • Uczestnik jest zobowiązany do posiadania dokumentu tożsamości: paszport, dowód osobisty.

  WŁOCHY: SYCYLIA – GIARDINI NAXOS

  Giardini Naxos to jedna z najstarszych miejscowości na Sycylii. Sama Sycylia w dawnych czasach była najważniejszym krajem świata antycznego. Obecnie perełka Morza Śródziemnego, na której góruje majestatyczna Etna – największy czynny wulkan Starego Kontynentu. Miejsce „gdzie morze zlewa się z niebem” ze wspaniałymi, piaszczystymi plażami i urozmaiconą linią brzegową, gdzie ciepła woda pozwala na kąpiele morskie od wiosny do późnej jesieni.
     WIOSKA TURYSTYCZNA VILLAGIO ALCANTARA***

  Kompleks hotelowy położony na wschodniej stronie wyspy, wśród zieleni drzew cytrusowych w Giardini Naxos, u stóp Taorminy, ok. 750 m od plaży (żwirkowa) i 2,5 km od pięknej piaszczystej plaży miejskiej. Ośrodek to zespół murowanych 2 piętrowych budynków. Zakwaterowanie w 3, 4-osobowych pokojach (możliwe łóżka piętrowe) lub w 4,5osobowych apartamentach, wszystkie z łazienkami i klimatyzacją. Na terenie obiektu bogate zaplecze rekreacyjne: 2 baseny, kort tenisowy, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw, restauracja, bar, sala TV. Ośrodek oferuje całodzienną animację dla dzieci i młodzieży.

  WYŻYWIENIE
  Na Sycylii – 3 posiłki dziennie: wzmocnione śniadanie (pieczywo, sery, szynka, pomidory, jajka, dżem, mleko, płatki, herbata, kawa), lunch – podawane są na zmianę: pizza, hot dog, sandwicze z wędliną i żółtym serem; obiadokolacja w formie ciepłego dwudaniowego posiłku (kuchnia włoska), do obiadokolacji napoje dodatkowo płatne. Pierwszym posiłkiem na Sycylii jest lunch w dniu przyjazdu, ostatnim – lunch w dniu wyjazdu. Suchy prowiant na drogę powrotną.
  Obiadokolacja i śniadanie w Brnie oraz Rzymie.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WSMW/17 2099.00 PLN 2017-07-13 - 2017-07-24 [ zakończona ]
  Promocja na Dzień Dziecka.
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd komfortowym autokarem, przejazdy antenowe za dopłatą – patrz rozkład jazdy.
  • Zakwaterowanie – 5 noclegów w hotelu na Sycylii, 2 noclegi tranzytowe ze śniadaniem i obiadokolacją w hotelu**/*** jeden w okolicach Brna, drugi w okolicach Rzymu.
  • Wyżywienie: na Sycylii 3 posiłki dziennie: wzmocnione śniadanie (pieczywo, sery, szynka, pomidory, jajka, dżem, mleko, płatki, herbata, kawa); lunch - podawane są na zmianę: pizza, hot dog, sandwicze z wędliną i żółtym serem; obiadokolacja w formie ciepłego dwudaniowego posiłku (kuchnia włoska), do obiadokolacji napoje dodatkowo płatne. Pierwszym posiłkiem na Sycylii jest lunch w dniu przyjazdu, ostatnim – lunch w dniu wyjazdy. Suchy prowiant na drogę powrotną.
  Obiadokolacja i śniadanie w Brnie oraz Rzymie.
  • Ubezpieczenie AXA: KL (do 10000 EUR), NNW (do 2000 EUR), bagaż (do 200 EUR).
  • Opiekęopiekę wykwalifikowanej kadry, ratownika, miejscowej opieki medycznej.
  • Program pobytu wg oferty.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 82 zł.
  • Obowiązkowej opłaty za przewodnika i przejazd komunikacją miejską po Wiedniu, przewodnika i słuchawki w Pompejach, przejazd środkami komunikacji miejskiej, przewodnika i słuchawki w Rzymie, za bilet wstępu do Parku Gardaland – 68 EUR.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnym, biletami wstępu do zwiedzanych obiektów i napojami do posiłków – 100 EUR.
  • Opłaty klimatycznej w ośrodku na Sycylii – 3,50 EUR/os.
  • Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (min. 30 uczestników), orientacyjne ceny: Syrakuzy (30 EUR), Etna + Katania (30 EUR).
  • Wskazane jest zabranie kremów z filtrami UV, nakryć głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, nieprzewiewnego okrycia i obuwia sportowego na wycieczkę na Etnę.
  • Uczestnik jest zobowiązany do posiadania dokumentu tożsamości: paszport, dowód osobisty.

  TRANSPORT

  Wyjazdy według rozkładu przypisanego do turnusu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu w wypadku małej liczby uczestników z danego miasta. Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Na odcinkach dojazdowych możliwy jest transport zastępczy np. mikrobus, PKP, samochód osobowy zawsze pod opieką wychowawców. Prosimy o sprawdzenie miejsca i aktualnej godziny zbiórki na 2 dni przed wyjazdem na www.obozy.pl. Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  Częstochowa, 60.00 zł.
  Gdańsk, 160.00 zł.
  Katowice, 0.00 zł.
  Kielce, 0.00 zł.
  Kraków, 0.00 zł.
  Lublin, 100.00 zł.
  Łódź, 100.00 zł.
  Piotrków Tryb., 80.00 zł.
  Radom, 80.00 zł.
  Rzeszów, 100.00 zł.
  Tarnów, 80.00 zł.
  Toruń, 160.00 zł.
  Warszawa, 100.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WSMW/17 2099.00 PLN 2017-07-13 - 2017-07-24 [ zakończona ]
  Promocja na Dzień Dziecka.
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd komfortowym autokarem, przejazdy antenowe za dopłatą – patrz rozkład jazdy.
  • Zakwaterowanie – 5 noclegów w hotelu na Sycylii, 2 noclegi tranzytowe ze śniadaniem i obiadokolacją w hotelu**/*** jeden w okolicach Brna, drugi w okolicach Rzymu.
  • Wyżywienie: na Sycylii 3 posiłki dziennie: wzmocnione śniadanie (pieczywo, sery, szynka, pomidory, jajka, dżem, mleko, płatki, herbata, kawa); lunch - podawane są na zmianę: pizza, hot dog, sandwicze z wędliną i żółtym serem; obiadokolacja w formie ciepłego dwudaniowego posiłku (kuchnia włoska), do obiadokolacji napoje dodatkowo płatne. Pierwszym posiłkiem na Sycylii jest lunch w dniu przyjazdu, ostatnim – lunch w dniu wyjazdy. Suchy prowiant na drogę powrotną.
  Obiadokolacja i śniadanie w Brnie oraz Rzymie.
  • Ubezpieczenie AXA: KL (do 10000 EUR), NNW (do 2000 EUR), bagaż (do 200 EUR).
  • Opiekęopiekę wykwalifikowanej kadry, ratownika, miejscowej opieki medycznej.
  • Program pobytu wg oferty.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 82 zł.
  • Obowiązkowej opłaty za przewodnika i przejazd komunikacją miejską po Wiedniu, przewodnika i słuchawki w Pompejach, przejazd środkami komunikacji miejskiej, przewodnika i słuchawki w Rzymie, za bilet wstępu do Parku Gardaland – 68 EUR.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnym, biletami wstępu do zwiedzanych obiektów i napojami do posiłków – 100 EUR.
  • Opłaty klimatycznej w ośrodku na Sycylii – 3,50 EUR/os.
  • Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (min. 30 uczestników), orientacyjne ceny: Syrakuzy (30 EUR), Etna + Katania (30 EUR).
  • Wskazane jest zabranie kremów z filtrami UV, nakryć głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, nieprzewiewnego okrycia i obuwia sportowego na wycieczkę na Etnę.
  • Uczestnik jest zobowiązany do posiadania dokumentu tożsamości: paszport, dowód osobisty.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WSMW/17 2099.00 PLN 2017-07-13 - 2017-07-24 [ zakończona ]
  Promocja na Dzień Dziecka.
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd komfortowym autokarem, przejazdy antenowe za dopłatą – patrz rozkład jazdy.
  • Zakwaterowanie – 5 noclegów w hotelu na Sycylii, 2 noclegi tranzytowe ze śniadaniem i obiadokolacją w hotelu**/*** jeden w okolicach Brna, drugi w okolicach Rzymu.
  • Wyżywienie: na Sycylii 3 posiłki dziennie: wzmocnione śniadanie (pieczywo, sery, szynka, pomidory, jajka, dżem, mleko, płatki, herbata, kawa); lunch - podawane są na zmianę: pizza, hot dog, sandwicze z wędliną i żółtym serem; obiadokolacja w formie ciepłego dwudaniowego posiłku (kuchnia włoska), do obiadokolacji napoje dodatkowo płatne. Pierwszym posiłkiem na Sycylii jest lunch w dniu przyjazdu, ostatnim – lunch w dniu wyjazdy. Suchy prowiant na drogę powrotną.
  Obiadokolacja i śniadanie w Brnie oraz Rzymie.
  • Ubezpieczenie AXA: KL (do 10000 EUR), NNW (do 2000 EUR), bagaż (do 200 EUR).
  • Opiekęopiekę wykwalifikowanej kadry, ratownika, miejscowej opieki medycznej.
  • Program pobytu wg oferty.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 82 zł.
  • Obowiązkowej opłaty za przewodnika i przejazd komunikacją miejską po Wiedniu, przewodnika i słuchawki w Pompejach, przejazd środkami komunikacji miejskiej, przewodnika i słuchawki w Rzymie, za bilet wstępu do Parku Gardaland – 68 EUR.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnym, biletami wstępu do zwiedzanych obiektów i napojami do posiłków – 100 EUR.
  • Opłaty klimatycznej w ośrodku na Sycylii – 3,50 EUR/os.
  • Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (min. 30 uczestników), orientacyjne ceny: Syrakuzy (30 EUR), Etna + Katania (30 EUR).
  • Wskazane jest zabranie kremów z filtrami UV, nakryć głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, nieprzewiewnego okrycia i obuwia sportowego na wycieczkę na Etnę.
  • Uczestnik jest zobowiązany do posiadania dokumentu tożsamości: paszport, dowód osobisty.