biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Austria latem jest piękna - sprawdź naszą nowość!
 • Codziennie inna wycieczka, inne zajęcia - zero nudy, zabawa i niezapomniane wrażenia!
 • Salzburg - miasto Mozarta, Lodowiec Grossglockner, Krimml - najdłuższy wodospad - czeka na Ciebie wiele atrakcji!
 • Dla wszystkich ciekawych świata.
 • Ziemia Salzburska czeka właśnie na Ciebie!!

  AUSTRIA NOWOŚĆ!! – ZIEMIA SALZBURSKA
  ZAFIKSOWANI NA PUNKCIE AUSTRII!
  WIEK UCZESTNIKӓW: 10-14, 14-18 lat
  CENA OD: 1990.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  Austria latem jest piękna - sprawdź naszą nowość!
 • Codziennie inna wycieczka, inne zajęcia - zero nudy, zabawa i niezapomniane wrażenia!
 • Salzburg - miasto Mozarta, Lodowiec Grossglockner, Krimml - najdłuższy wodospad - czeka na Ciebie wiele atrakcji!
 • Dla wszystkich ciekawych świata.
 • Ziemia Salzburska czeka właśnie na Ciebie!!
  AUSTRIA NOWOŚĆ!! – ZIEMIA SALZBURSKA
  ZAFIKSOWANI NA PUNKCIE AUSTRII!
  WIEK UCZESTNIKӓW: 10-14, 14-18 lat
  CENA OD: 1990.00 PLN

  ZIEMIA SALZBURSKA

  Mamy przyjemność zaprosić Was na niezwykłe wakacje. Program, który przedstawiamy został ułożony przez specjalistów i obieżyświatów ;-) Znamy Austrię od podszewki i nie wiemy, co to nuda. Pokażemy Wam najpiękniejsze miejsca, wspaniałe atrakcje i dołożymy starań, abyście zawsze chcieli do nas wracać. Dostaniecie od nas pozytywne emocje, wsparcie, dużą dawkę śmiechu i wspaniałej zabawy! Geografia i Historia? Nudy? A co powiesz, jak powiemy Tobie, że dotkniesz tęczy? Zjedziesz na zjeżdżalni z prędkością, jaką biegnie gepard? Wjedziesz na Lodowiec? Doznasz sportów ekstremalnych? Zobaczysz największą na świecie jaskinię Lodową? Przekonaj się, jak wiele możesz się dowiedzieć, na pełnym luzie!
  Zaszczepimy w Was zamiłowanie do podróżowania,  pokażemy najpiękniejsze góry w Europie, czyli Alpy. Gotowi na podróż życia? Zaczynamy!  HOTEL HUTTER / AICHER

  Hotel Hutter – malowniczo położony obiekt jest idealną bazą wypadową na wycieczki. Przepiękna okolica oraz bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura turystyczna (trasy piesze, stoki) to wizytówka miejscowości Huttau. Hotel jest wyposażony w udogodnienia dla aktywnej młodzieży. Do dyspozycji jest bezpłatny dostęp do basenu, boisk sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna). Dodatkowo wyposażony jest w świetlice z TV, DVD oraz zasięgiem WI-FI. Pobyt w hotelu sprzyja organizacji zawodów sportowych, zabaw oraz gier. Wewnątrz znajdują się stoły tenisowe, przestronne jadalnie i komfortowe pokoje. Ulubionym miejscem turystów jest ogród z miejscem na grilla z przepięknym widokiem na Alpy. Do dyspozycji gości oddaje pokoje 2,3,4,5-osobowe z osobnymi łazienkami. 

  Hotel Aicher – zaprojektowany z myślą o potrzebach młodych ludzi. Jego główne atuty to: lokalizacja w miejscowości Wagrain, przepiękne widoki, komfortowe warunki oraz przede wszystkim, bardzo bogata oferta zajęć i szeroki asortyment sprzętów użytkowych. Hotel posiada luksusowe zaplecze sportowo-rekreacyjne. Programy tematyczne: sportowe, krajoznawcze, ekstremalne, kulturalne, muzyczne, warsztaty kształtowania umiejętności manualnych. Jest to miejsce, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości. Do dyspozycji oddaje pokoje 2,3,4,5 -osobowe z osobnymi łazienkami, 6 jadalni, kilka bardzo dobrze wyposażonych świetlic, halę sportowo-widowiskową, scenę teatralną, salę taneczno-dyskotekową, pomieszczenie multimedialne z ekranem i systemem Dolby Surround oraz 6 stacji internetowych, sieć WLAN na terenie całego obiektu.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  PROGRAM


  PROGRAM
  Dzień 1:
  PODRÓŻ CZAS ZACZĄĆ!

  Spotkanie z uczestnikami, omówienie trasy oraz programu naszego wyjazdu. Przejazd uczestników do Austrii. Zakwaterowanie. Powitanie, kolacja, Nocleg.
  Dzień 2
  AKCJA-INTEGRACJA!

  Po śniadaniu udamy się na spacer po okolicy. Uczestnicy otrzymają zadania do wykonania. Program ułożony tak, aby młodzież nawiązała relacje ze wszystkimi uczestnikami w grupie. Po wycieczce krajoznawczej spotykamy się w sali. Rozpoczynamy Movie Star! Będzie nagranie teledysku, którego motywem przewodnim będzie WAGRAIN/HUTTAU, czyli nasza miejscówka. Każda ekipa otrzyma zadanie i będziemy montować filmiki, w których będziemy opowiadać o tym, co zobaczyliśmy. Kolejno będziemy odtwarzać nagrania i wylosujemy najlepszą EKIPĘ FILMOWĄ.
  Po kolacji dyskoteka – czyli tańce, muzyka i to, co lubicie najbardziej: zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa!
  Dzień 3
  AQUA PARK!

  Po śniadaniu wyruszamy do jednego z najlepszych w Europie AquaParków. Przed nami wypad do AMANDE! Co nas czeka? Otwarte baseny z zachwycającym widokiem na Alpy, kryte baseny, ,,Płynąca rzeka‘’, 4 wypasione zjeżdżalnie. Najciekawsza to niezapomniana podróż zjeżdżalnią ze światłami i muzyką. Uważaj jesteś nagrywany!   
  Po południu czeka nas mecz piłki nożnej!
  Po kolacji niespodzianka – Warsztaty Akademia Geniusza! Nauczymy Was, jak zwiększyć pewność siebie! Ćwiczenia pomogą Wam nabrać śmiałości, wypowiadać się na forum. Podpowiemy, jakie tricki stosują geniusze podczas egzaminów ustnych!
  Dzień 4
  Z WIZYTĄ U MOZARTA Z WIDOKIEM NA SAMOLOTY REDBULLA

  Po śniadaniu, wycieczka do Salzburga. Gra miejska. Otrzymacie zadania oraz mapy. Będziemy szukać skarbów miasta Mozarta. Zobaczycie perły architektury oraz poznacie historię tego bajecznego miasta. Pokażemy Wam najpiękniejsze miejsca (m.in. Twierdza Hohensalzburg, Stare Miasto, Opactwo Św. Piotra, Katedra św. Ruperta, Dom, w którym urodził się Wolfgang Amadeusz Mozart – jedno z najczęściej odwiedzanych muzeów na świecie). Po południu udamy się w fantastyczne unikatowe miejsce Hangar 7. Wewnątrz zobaczymy najbardziej odlotowe maszyny ekstremalnych pokazów Redbulla! Jest to miejsca, które musisz zobaczyć. Samolotowy zawrót głowy! Co roku zjeżdżają się tutaj mistrzowie akrobacji powietrznych, gwiazdy oraz fani ekstremalnych sportów z całego świata!
  Dzień  5
  DOTKNIJ TĘCZY W NAJDŁUŻSZYM WĄWOZIE W ALPACH!

  Po śniadaniu wyruszymy w podróż do Krainy Liechtensteinklamm – wysokich gór, gdzie złowrogo rozbrzmiewa ryk potężnego wodospadu. Pośród mchów zawieszone wysoko kładki kryją tajemnice i magiczne legendy. Będziemy zwiedzać niezwykły świat zamknięty wewnątrz potężnej góry. Spacerując po wąwozie zobaczymy niezwykłe zjawisko – tęcze powstałe w wyniku spadającej wody. Podróż i widoki zachwycą każdego!
  Wieczorem  grill i Karaoke. Uwaga będziemy śpiewać po Niemiecku!
  Dzień 6
  SPORTOWA SZTAFETA

  Po śniadaniu czeka nas szereg wyzwań! Sztafeta! Dzisiaj odbędą się całodzienne zawody sportowe, m.in. mecz siatkówki, gra w zbijanego i wiele innych. Po obiedzie udamy się na podchody. Wieczorem będziemy upodobniać się do najsłynniejszych Austriaków. Będzie teatr, muzyka i  wspaniała zabawa.
  Dzień 7
  CELTYCKA PRZYGODA
  – PODRÓŻ KORYTARZAMI W  LODOWYCH JASKINIACH PEŁNYCH SKARBÓW, SKOK DO NIEBA!
  Pływanie w jaskini w otoczeniu światła i muzyki. Kim byli Celtowie? Jakich instrumentów używali? Jaka temperatura jest w jaskini? Dzisiaj czeka nas podróż niezwykła, pełna wspaniałej historii i zagadek do Kopalni Soli. Dalej udamy się do Jaskini Lodu. Będziemy niczym Hobbici przemierzać największą na świecie jaskinię lodową! Podziemne korytarze, zachwycające miejsca. Widoki was zaskoczą!
  Po południu udamy się na zwiedzanie skoczni narciarskiej. Wiesz, ile metrów ma taka skocznia? Jak się Tobie wydaje, o czym myśli skoczek, kiedy stoi 500 metrów nad ziemią? Jak wygląda trening mistrzów? Tego i innych ciekawostek dowiesz się zwiedzając skocznię w Bischofshofen.
  Dzień 8 
  WIELKA APLEJSKA KRAINA LODU!

  Dziś czeka na nas największa atrakcja – wycieczka drogą wysoko alpejską na Lodowiec Grossglockner (3798 m n.p.m), który jest najwyższym szczytem w Austrii.  Z czego składa się lodowiec, czy na pewno tylko z lodu? Dlaczego nie topnieje? Jakie zwierzęta i rośliny żyją tak wysoko? Będziesz zaskoczony, jak wiele pytań narodzi się w Twojej głowie. Zobaczysz zachwycającą naturę, prawdziwy skarb Alp! Poznasz fascynujący świat wiecznego lodu. Na miejscu znajduje się centrum turystyczne (ścieżki edukacyjne, mapki, panoramiczna sala, wystawy multimedialne). Wieczorem po kolacji na boisku bitwa balonowa! Oj będzie się działo!
  Dzień 9
  NAJDŁUŻSZY WODOSPAD!

  Dzisiaj czeka nas niezwykła całodzienna wycieczka. Wyruszamy do Krimml, w którym znajduje się najdłuższy wodospad na całym kontynencie.  Przepiękne widoki Naturalnego Parku zachwycą każdego. Krystalicznie czysta woda, alpejskie powietrze sprawią, że miejsce znajduje się na liście najczęściej odwiedzanych w całej Austrii. Na miejscu znajdują się platformy widokowe, wodospady i najpiękniejsze widoki! Wieczorem dyskoteka pożegnalna z niespodzianką. Będziemy głosować na Cesarza i Cesarzową turnusu!
  Dzień 10
  POWRÓT DO DOMU

  Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Dzisiaj udajemy się w podróż do swoich miejscowości. Uczestnicy przyjadą do swoich miast według rozkładu. Pożegnanie grupy, zakończenie imprezy.

  DODATKOWO  W CENIE:
  KUŹNIA TALENTÓW – autorski program  uczący pewności siebie i wystąpień publicznych.
  Zajęcie rekreacyjne – siatkówka, hala sportowa, basen, wycieczki górskie.

  DO ZOBACZENIA W AUSTRII!!

  UWAGA
  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
  Uczestnicy zobowiązani są posiadać ważny paszport lub dowód osobisty. Bagaż należy zapakować do toreb podróżnych lub plecaków bez stelaża. Prosimy pamiętać o ciepłych ubraniach (jaskinie, lodowiec) i odpowiednim obuwiu.

  WYCIECZKI FAKULATYWNE (dodatkowo płatne):
  1. Teambuilding – zajęcia w Parku Linowym – 17 EUR.
  2. Raffting – 30 EUR.
  3. Kanioning – 48 EUR.
  4. Spływ kajakowy – 35 EUR.
  5. Wycieczka na tratwie – 10 EUR.
  6. Zorb Ball – 15 EUR.
  7. Intensywny kurs jęz. niemieckiego (Szkoła SFA Sprachreisen, 3 godz./dzień przez 5 dni) – 95 EUR.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Transport oznaczony "do potwierdzenia" jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdów na imprezę z danej miejscowości, ze wskazaniem najbliższego miejsca zbiórki. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 17.00-18.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  -
  Częstochowa,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  100.00 zł.
  -
  Gdańsk,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  250.00 zł.
  -
  Katowice,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  90.00 zł.
  -
  Kielce,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł.
  -
  Kraków,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  120.00 zł.
  -
  Lublin,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł.
  -
  Łódź,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  100.00 zł.
  -
  Piotrków Trybunalski,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  100.00 zł.
  -
  Szczecin,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  250.00 zł.
  -
  Warszawa,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  100.00 zł.
  -
  Wrocław,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01AHDO/17 1990.00 PLN 2017-07-14 - 2017-07-23 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa. Zakwaterowanie - hotel młodzieżowy Aicher (Wagrain).
  02AHDO/17 1990.00 PLN 2017-07-27 - 2017-08-05 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa. Zakwaterowanie - hotel młodzieżowy Hutter (Huttau).
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie).
  • Program wg opisu.
  • Opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika.
  • Ubezpieczenie AXA (NNW, KL, bagaż).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Bilety wstępów wg programu - 60 EUR.
  • Taksa klimatyczna - 2 EUR/dzień/osoba.
  UWAGA
  Uczestnicy zobowiązani są posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
  Bagaż należy zapakować do toreb podróżnych lub plecaków bez stelażowych.
  Prosimy pamiętać o ciepłych ubraniach (jaskinie, lodowiec) i odpowiednim obuwiu.


  AUSTRIA NOWOŚĆ!! – ZIEMIA SALZBURSKA WIEK UCZESTNIKÓW: 10-14, 14-18 lat
  ZAFIKSOWANI NA PUNKCIE AUSTRII! CENA OD: 1990.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  PROGRAM


  PROGRAM
  Dzień 1:
  PODRÓŻ CZAS ZACZĄĆ!

  Spotkanie z uczestnikami, omówienie trasy oraz programu naszego wyjazdu. Przejazd uczestników do Austrii. Zakwaterowanie. Powitanie, kolacja, Nocleg.
  Dzień 2
  AKCJA-INTEGRACJA!

  Po śniadaniu udamy się na spacer po okolicy. Uczestnicy otrzymają zadania do wykonania. Program ułożony tak, aby młodzież nawiązała relacje ze wszystkimi uczestnikami w grupie. Po wycieczce krajoznawczej spotykamy się w sali. Rozpoczynamy Movie Star! Będzie nagranie teledysku, którego motywem przewodnim będzie WAGRAIN/HUTTAU, czyli nasza miejscówka. Każda ekipa otrzyma zadanie i będziemy montować filmiki, w których będziemy opowiadać o tym, co zobaczyliśmy. Kolejno będziemy odtwarzać nagrania i wylosujemy najlepszą EKIPĘ FILMOWĄ.
  Po kolacji dyskoteka – czyli tańce, muzyka i to, co lubicie najbardziej: zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa!
  Dzień 3
  AQUA PARK!

  Po śniadaniu wyruszamy do jednego z najlepszych w Europie AquaParków. Przed nami wypad do AMANDE! Co nas czeka? Otwarte baseny z zachwycającym widokiem na Alpy, kryte baseny, ,,Płynąca rzeka‘’, 4 wypasione zjeżdżalnie. Najciekawsza to niezapomniana podróż zjeżdżalnią ze światłami i muzyką. Uważaj jesteś nagrywany!   
  Po południu czeka nas mecz piłki nożnej!
  Po kolacji niespodzianka – Warsztaty Akademia Geniusza! Nauczymy Was, jak zwiększyć pewność siebie! Ćwiczenia pomogą Wam nabrać śmiałości, wypowiadać się na forum. Podpowiemy, jakie tricki stosują geniusze podczas egzaminów ustnych!
  Dzień 4
  Z WIZYTĄ U MOZARTA Z WIDOKIEM NA SAMOLOTY REDBULLA

  Po śniadaniu, wycieczka do Salzburga. Gra miejska. Otrzymacie zadania oraz mapy. Będziemy szukać skarbów miasta Mozarta. Zobaczycie perły architektury oraz poznacie historię tego bajecznego miasta. Pokażemy Wam najpiękniejsze miejsca (m.in. Twierdza Hohensalzburg, Stare Miasto, Opactwo Św. Piotra, Katedra św. Ruperta, Dom, w którym urodził się Wolfgang Amadeusz Mozart – jedno z najczęściej odwiedzanych muzeów na świecie). Po południu udamy się w fantastyczne unikatowe miejsce Hangar 7. Wewnątrz zobaczymy najbardziej odlotowe maszyny ekstremalnych pokazów Redbulla! Jest to miejsca, które musisz zobaczyć. Samolotowy zawrót głowy! Co roku zjeżdżają się tutaj mistrzowie akrobacji powietrznych, gwiazdy oraz fani ekstremalnych sportów z całego świata!
  Dzień  5
  DOTKNIJ TĘCZY W NAJDŁUŻSZYM WĄWOZIE W ALPACH!

  Po śniadaniu wyruszymy w podróż do Krainy Liechtensteinklamm – wysokich gór, gdzie złowrogo rozbrzmiewa ryk potężnego wodospadu. Pośród mchów zawieszone wysoko kładki kryją tajemnice i magiczne legendy. Będziemy zwiedzać niezwykły świat zamknięty wewnątrz potężnej góry. Spacerując po wąwozie zobaczymy niezwykłe zjawisko – tęcze powstałe w wyniku spadającej wody. Podróż i widoki zachwycą każdego!
  Wieczorem  grill i Karaoke. Uwaga będziemy śpiewać po Niemiecku!
  Dzień 6
  SPORTOWA SZTAFETA

  Po śniadaniu czeka nas szereg wyzwań! Sztafeta! Dzisiaj odbędą się całodzienne zawody sportowe, m.in. mecz siatkówki, gra w zbijanego i wiele innych. Po obiedzie udamy się na podchody. Wieczorem będziemy upodobniać się do najsłynniejszych Austriaków. Będzie teatr, muzyka i  wspaniała zabawa.
  Dzień 7
  CELTYCKA PRZYGODA
  – PODRÓŻ KORYTARZAMI W  LODOWYCH JASKINIACH PEŁNYCH SKARBÓW, SKOK DO NIEBA!
  Pływanie w jaskini w otoczeniu światła i muzyki. Kim byli Celtowie? Jakich instrumentów używali? Jaka temperatura jest w jaskini? Dzisiaj czeka nas podróż niezwykła, pełna wspaniałej historii i zagadek do Kopalni Soli. Dalej udamy się do Jaskini Lodu. Będziemy niczym Hobbici przemierzać największą na świecie jaskinię lodową! Podziemne korytarze, zachwycające miejsca. Widoki was zaskoczą!
  Po południu udamy się na zwiedzanie skoczni narciarskiej. Wiesz, ile metrów ma taka skocznia? Jak się Tobie wydaje, o czym myśli skoczek, kiedy stoi 500 metrów nad ziemią? Jak wygląda trening mistrzów? Tego i innych ciekawostek dowiesz się zwiedzając skocznię w Bischofshofen.
  Dzień 8 
  WIELKA APLEJSKA KRAINA LODU!

  Dziś czeka na nas największa atrakcja – wycieczka drogą wysoko alpejską na Lodowiec Grossglockner (3798 m n.p.m), który jest najwyższym szczytem w Austrii.  Z czego składa się lodowiec, czy na pewno tylko z lodu? Dlaczego nie topnieje? Jakie zwierzęta i rośliny żyją tak wysoko? Będziesz zaskoczony, jak wiele pytań narodzi się w Twojej głowie. Zobaczysz zachwycającą naturę, prawdziwy skarb Alp! Poznasz fascynujący świat wiecznego lodu. Na miejscu znajduje się centrum turystyczne (ścieżki edukacyjne, mapki, panoramiczna sala, wystawy multimedialne). Wieczorem po kolacji na boisku bitwa balonowa! Oj będzie się działo!
  Dzień 9
  NAJDŁUŻSZY WODOSPAD!

  Dzisiaj czeka nas niezwykła całodzienna wycieczka. Wyruszamy do Krimml, w którym znajduje się najdłuższy wodospad na całym kontynencie.  Przepiękne widoki Naturalnego Parku zachwycą każdego. Krystalicznie czysta woda, alpejskie powietrze sprawią, że miejsce znajduje się na liście najczęściej odwiedzanych w całej Austrii. Na miejscu znajdują się platformy widokowe, wodospady i najpiękniejsze widoki! Wieczorem dyskoteka pożegnalna z niespodzianką. Będziemy głosować na Cesarza i Cesarzową turnusu!
  Dzień 10
  POWRÓT DO DOMU

  Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Dzisiaj udajemy się w podróż do swoich miejscowości. Uczestnicy przyjadą do swoich miast według rozkładu. Pożegnanie grupy, zakończenie imprezy.

  DODATKOWO  W CENIE:
  KUŹNIA TALENTÓW – autorski program  uczący pewności siebie i wystąpień publicznych.
  Zajęcie rekreacyjne – siatkówka, hala sportowa, basen, wycieczki górskie.

  DO ZOBACZENIA W AUSTRII!!

  UWAGA
  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
  Uczestnicy zobowiązani są posiadać ważny paszport lub dowód osobisty. Bagaż należy zapakować do toreb podróżnych lub plecaków bez stelaża. Prosimy pamiętać o ciepłych ubraniach (jaskinie, lodowiec) i odpowiednim obuwiu.

  WYCIECZKI FAKULATYWNE (dodatkowo płatne):
  1. Teambuilding – zajęcia w Parku Linowym – 17 EUR.
  2. Raffting – 30 EUR.
  3. Kanioning – 48 EUR.
  4. Spływ kajakowy – 35 EUR.
  5. Wycieczka na tratwie – 10 EUR.
  6. Zorb Ball – 15 EUR.
  7. Intensywny kurs jęz. niemieckiego (Szkoła SFA Sprachreisen, 3 godz./dzień przez 5 dni) – 95 EUR.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01AHDO/17 1990.00 PLN 2017-07-14 - 2017-07-23 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa. Zakwaterowanie - hotel młodzieżowy Aicher (Wagrain).
  02AHDO/17 1990.00 PLN 2017-07-27 - 2017-08-05 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa. Zakwaterowanie - hotel młodzieżowy Hutter (Huttau).
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie).
  • Program wg opisu.
  • Opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika.
  • Ubezpieczenie AXA (NNW, KL, bagaż).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Bilety wstępów wg programu - 60 EUR.
  • Taksa klimatyczna - 2 EUR/dzień/osoba.
  UWAGA
  Uczestnicy zobowiązani są posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
  Bagaż należy zapakować do toreb podróżnych lub plecaków bez stelażowych.
  Prosimy pamiętać o ciepłych ubraniach (jaskinie, lodowiec) i odpowiednim obuwiu.

  ZIEMIA SALZBURSKA

  Mamy przyjemność zaprosić Was na niezwykłe wakacje. Program, który przedstawiamy został ułożony przez specjalistów i obieżyświatów ;-) Znamy Austrię od podszewki i nie wiemy, co to nuda. Pokażemy Wam najpiękniejsze miejsca, wspaniałe atrakcje i dołożymy starań, abyście zawsze chcieli do nas wracać. Dostaniecie od nas pozytywne emocje, wsparcie, dużą dawkę śmiechu i wspaniałej zabawy! Geografia i Historia? Nudy? A co powiesz, jak powiemy Tobie, że dotkniesz tęczy? Zjedziesz na zjeżdżalni z prędkością, jaką biegnie gepard? Wjedziesz na Lodowiec? Doznasz sportów ekstremalnych? Zobaczysz największą na świecie jaskinię Lodową? Przekonaj się, jak wiele możesz się dowiedzieć, na pełnym luzie!
  Zaszczepimy w Was zamiłowanie do podróżowania,  pokażemy najpiękniejsze góry w Europie, czyli Alpy. Gotowi na podróż życia? Zaczynamy!  HOTEL HUTTER / AICHER

  Hotel Hutter – malowniczo położony obiekt jest idealną bazą wypadową na wycieczki. Przepiękna okolica oraz bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura turystyczna (trasy piesze, stoki) to wizytówka miejscowości Huttau. Hotel jest wyposażony w udogodnienia dla aktywnej młodzieży. Do dyspozycji jest bezpłatny dostęp do basenu, boisk sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna). Dodatkowo wyposażony jest w świetlice z TV, DVD oraz zasięgiem WI-FI. Pobyt w hotelu sprzyja organizacji zawodów sportowych, zabaw oraz gier. Wewnątrz znajdują się stoły tenisowe, przestronne jadalnie i komfortowe pokoje. Ulubionym miejscem turystów jest ogród z miejscem na grilla z przepięknym widokiem na Alpy. Do dyspozycji gości oddaje pokoje 2,3,4,5-osobowe z osobnymi łazienkami. 

  Hotel Aicher – zaprojektowany z myślą o potrzebach młodych ludzi. Jego główne atuty to: lokalizacja w miejscowości Wagrain, przepiękne widoki, komfortowe warunki oraz przede wszystkim, bardzo bogata oferta zajęć i szeroki asortyment sprzętów użytkowych. Hotel posiada luksusowe zaplecze sportowo-rekreacyjne. Programy tematyczne: sportowe, krajoznawcze, ekstremalne, kulturalne, muzyczne, warsztaty kształtowania umiejętności manualnych. Jest to miejsce, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości. Do dyspozycji oddaje pokoje 2,3,4,5 -osobowe z osobnymi łazienkami, 6 jadalni, kilka bardzo dobrze wyposażonych świetlic, halę sportowo-widowiskową, scenę teatralną, salę taneczno-dyskotekową, pomieszczenie multimedialne z ekranem i systemem Dolby Surround oraz 6 stacji internetowych, sieć WLAN na terenie całego obiektu.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01AHDO/17 1990.00 PLN 2017-07-14 - 2017-07-23 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa. Zakwaterowanie - hotel młodzieżowy Aicher (Wagrain).
  02AHDO/17 1990.00 PLN 2017-07-27 - 2017-08-05 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa. Zakwaterowanie - hotel młodzieżowy Hutter (Huttau).
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie).
  • Program wg opisu.
  • Opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika.
  • Ubezpieczenie AXA (NNW, KL, bagaż).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Bilety wstępów wg programu - 60 EUR.
  • Taksa klimatyczna - 2 EUR/dzień/osoba.
  UWAGA
  Uczestnicy zobowiązani są posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
  Bagaż należy zapakować do toreb podróżnych lub plecaków bez stelażowych.
  Prosimy pamiętać o ciepłych ubraniach (jaskinie, lodowiec) i odpowiednim obuwiu.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Transport oznaczony "do potwierdzenia" jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdów na imprezę z danej miejscowości, ze wskazaniem najbliższego miejsca zbiórki. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 17.00-18.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  Częstochowa,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  100.00 zł.
  Gdańsk,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  250.00 zł.
  Katowice,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  90.00 zł.
  Kielce,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł.
  Kraków,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  120.00 zł.
  Lublin,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł.
  Łódź,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  100.00 zł.
  Piotrków Trybunalski,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  100.00 zł.
  Szczecin,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  250.00 zł.
  Warszawa,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  100.00 zł.
  Wrocław,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01AHDO/17 1990.00 PLN 2017-07-14 - 2017-07-23 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa. Zakwaterowanie - hotel młodzieżowy Aicher (Wagrain).
  02AHDO/17 1990.00 PLN 2017-07-27 - 2017-08-05 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa. Zakwaterowanie - hotel młodzieżowy Hutter (Huttau).
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie).
  • Program wg opisu.
  • Opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika.
  • Ubezpieczenie AXA (NNW, KL, bagaż).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Bilety wstępów wg programu - 60 EUR.
  • Taksa klimatyczna - 2 EUR/dzień/osoba.
  UWAGA
  Uczestnicy zobowiązani są posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
  Bagaż należy zapakować do toreb podróżnych lub plecaków bez stelażowych.
  Prosimy pamiętać o ciepłych ubraniach (jaskinie, lodowiec) i odpowiednim obuwiu.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01AHDO/17 1990.00 PLN 2017-07-14 - 2017-07-23 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa. Zakwaterowanie - hotel młodzieżowy Aicher (Wagrain).
  02AHDO/17 1990.00 PLN 2017-07-27 - 2017-08-05 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa. Zakwaterowanie - hotel młodzieżowy Hutter (Huttau).
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie).
  • Program wg opisu.
  • Opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika.
  • Ubezpieczenie AXA (NNW, KL, bagaż).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Bilety wstępów wg programu - 60 EUR.
  • Taksa klimatyczna - 2 EUR/dzień/osoba.
  UWAGA
  Uczestnicy zobowiązani są posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
  Bagaż należy zapakować do toreb podróżnych lub plecaków bez stelażowych.
  Prosimy pamiętać o ciepłych ubraniach (jaskinie, lodowiec) i odpowiednim obuwiu.